НЕТО ВРЕДНОСТ

Аполо Охно Нет Вортх

Главни Уредник: Emily Wilcox, Трач Са Искуством Е-Маил

Аполо Охно нето вриједност и плата: Аполо Охно је амерички олимпијски скатер који има нето вриједност од 10 милиона долара. Током каријере као олимпијског атлета, Аполо Охно освојио је осам медаља, укључујући два златна медаља и две сребрне медаље. Поред своје нето вредности и успеха у клизању на трке, Охно је такође нашао славу у области филантропије, мотивацијског говора и као такмичар на ТВ плесном такмичењу показује Данцинг витх тхе Старс. Охново позивање као скатер је први пут почео када је имао само 12 година и видео снимке спорта током Зимских олимпијских игара 1994. године. Од почетка свог олимпијског дебија на играма из 2002. године, Охно се показао као невероватно популаран тркач и онај који је срео свој део контроверзе. На тим истим утакмицама, учествовао је у контроверзној пресуди у којој су многи коментатори мислили да је његова златна медаља резултат лошег позива. Полемика је довела до тога да су многи корејски навијачи на скијашком тркачу имали доста непријатељства према Охнуу, јер је то био његов корејски противник који је патио због позива. Наступао је веома добро на обе наредне Олимпијске игре од свог дебитантског такмичења, а такође и даље ради сјајан посао филантропије и јавне личности. Захваљујући његовом успеху, Аполо Охно је могао да прикаже многе врло уносне уговоре о одобравању са компанијама попут Субваи, Генерал Елецтриц, Цоца-Цола и још много тога. Био је домаћин игре шоу Минуте то Вин Ит и био је коментатор за Зимске игре 2014 у Сочију.